Páros körverseny

A Postáslido Páros Tenisz körverseny a  fedett pályás szezonban kerül megrendezésre. A versenyen két kategóriában –  amatőrök (nem igazolt versenyzők) és profik (igazolt versenyzők) – rendezzük meg, amin bárki részt vehet megkötések nélkül.

A verseny lebonyolítása, mint neve is mutatja egy körverseny, ami összesen hat fordulóból áll és minden hónap utolsó szombatján kerül lebonyolításra (ez alól egyes kivételek lehetségesek, de erről mindenki időben kap tájékoztatást!)

A fordulók alatt a párosok – a jelentkezők számától függően – csoportokba kerülnek, ahol a körmérkőzéses formában döntik el a csoporton belüli helyezéseiket (számítás: győzelmek száma; nyert game-k száma; nyert és vesztett game-k különbsége).

A csoportok helyezettjei (csoportgyőztesek kiemelésével) egy egyenes kieséses 8-as táblára kerülnek, ahol eldöntik a a végső helyezéseket.

Minden egyes forduló után eredményt hirdetünk és az aktuális forduló helyezettjeit díjazzuk.

A fordulókban elért eredményeket játékosokhoz kötve rögzítjük és minden forduló után összesítjük

Az utolsó forduló után az végösszesítés alapján hirdetjük ki a Postáslidó Páros Tenisz Körverseny győztesét vagy győzteseit, akik egy évig birtokolhatják a címet és vándorkupát.

Az egyes fordulók kiírásai minden esetben megtalálhatóak a klubban.

2016. március 26.            13:00

A körverseny egyes állomásai érem illetve oklevél díjazásban, míg a körverseny összesített győztesei, tárgyi jutalmakban részesülnek.

A korábbi fordulók képeit a Galériában megtaláljátok

2014. március 29.  Páros Körversenyünk idei VI. fordulóján két kategóriában 12 páros csapott össze és a színvonalra megint nem lehetett panasz.